» » Bürclərin psixoloji narahatlıqları

Bürclərin psixoloji narahatlıqları

Gunay.I 222
Bürclərin psixoloji narahatlıqları
♈Qoç bürcünün ehtiyaclari yashamin özüyle baglidir.Heyatta qalmaq üçün lazimli ehtiyaclari ödenmezse veya az gelerse özlerini narahat hiss ederler.Münasibetlerinde çox shübheli olarlar.Qoç bürcü psixoloji olaraq shizofreniyaya yaxindir.Zamanla real heyatdan uzaqlashib iç dünyalarinda yashayarlar.
♉Buga bürcü alishqanliqlarindan çetinlikle el çeker ve sabit bir yerde qalmaq isteyer.Çox hissiyyatli ve kövrek olan bugalar bu hisslerinim önüne kece bilmeyende problemler yashaya bilerler.Bezi meseleleri illerce özlerine derd ederler buna görede onlarin psixoloji problemi depressiyaya yaxin olmasidir.
♊Ekizler bürcü bir meseleni öyrene bilmediyi halda ve maragini basdira bilmediyi halda aqressivleshe bilirler.Adi veziyyetde etrafdakilar terefinden sevilen ekizler hirsli anlarinda kobud ve düshüncesizdirler.Bu bürcün psixoloji problemi shexsiyyet pozuqlugudur.Özlerine ziyan vere bilirler etrafdakilarla tutarsiz hereketler ede bilirler.
♋Xerçeng bürcünün esas ehtiyaci sevgi,aid olmaq ve raziliq almaqdir.Bu insanlarin hemishe diqqete ehtiyaclari var.Diqqet çeke bilmedikleri yerde qalmazlar.Bu bürcün psixoloji narahatligi histrionik shexsiyyet pozgunluqudur.Yeni ani qerarlar alaraq duygu deyishikliyi yashaya bilirler.Her zaman bir boshluq hiss ederler ve bilmedikleri arayish içindedirler.
♌Shir bürcünün heyat qaynagi ve ehtiyaci hörmet görmekdir.Etibari sever.Mükemmel oldugunu hiss eder ve daha yaxshisi üçün çalishar.Özünü narahat hiss etdiyi qarishiq ortamlarda qala bilmirler.Statusu olmayan bir shir in saglam psixikasinin pozulmasi en boyuk ehtimaldir.Shir lerin psixoloji narahatligi narsistlikdir.Özünü diger insanlardan üstün görme ile zehni çox meshqul olduqda,bu durumun etrafina ve özüne verdiyi zereri görmez.
♍Qiz bürcü söz sahibi olmaq ister.Yashadiqlari pis hadiselerden sonra,elinde olmayan sebeblerle tekrarlanan dushunceler yashayarlar.Hemishe üstün gelme çabalari vardir.Bu bürcün psixoloji narahatligi obsessiv kompulsiv pozuqlugdur.Yeni unutmama,hemishe tekrarlamaq ve eyni hereketleri etmek.
♎Terezi bürcü estetik uyum ve düzen ehtiyaci duyar.Axtardiqlari ahengi tapa bilmeyende diqqet çekecek terzde danishar ve hereketler ederler.Bu bürcün psixoloji narahatliqi bipolyar manif depressiyadir.Yogun hisslerinin irelilemesi neticesinde sinirlerinin aniden üze çixmasi mümkündür.Axdardiqlari ahengi ve düzeni tapa bilmeyende bu psixoloji narahatligi yashaya bilerler.
♍Eqreb bürcünün ehtiyac duydugu en önemli shey,tamamlanma hissidir.Yalnizken özlerini yarimçiq hiss ederler.Bu hal uzun çekerse özlerini ishe yaramaz hiss ederler.Bu bürcün çox qisqanc olmasi shizofren xestesi kimi görüle biler lakin bu insanlarin en nezere çarpan xüsusiyyeti aldadilma qorxusudur.Bu bürcün psixoloji narahatliqi othello sindromudur.Yeni birlikde olduqlari insanin onu aldatdigini düshüner ve bunu sübut etmeye çalishar.
♐Oxatan bürcünün heyat felsefesi edaletdir.Daima bu ehtiyacin qarshilanmasi üçün çabalayarlar.Hessas oxatan bürcleri bu sebeble panik atak xesteliyine yaxalana bilerler.Daima qaygi,narahatliq,qorxu yashayan bu insanlar xaosa düshe bilerler.Bu narahatliq toplumun böyük hissesinde görülür.
♑Oglaq bürcünün en saglam dönemi her ishlerinin qaydasinda irelilediyi dönemdir.Oglaqlar sahib olmadan sahiblenmek duygusu yashayarlar.Bu bürcün psixoloji narahatligi megalomaniyadir.Realliqdan ayrilib daha üstün vezifeleri oldugunu düshünerler.Bunun sonunda zaman zamam daha böyük xeyal qiriqligi yashayarlar.
♒Dolça bürcü deyishme ehtiyaci hiss eder.Daimi eyni yerde qala bilmezler.Her zaman bir planlari vardir ve buna göre diqqetleri daginiqdir.Bu bürcün psixoloji narahatligi diqqet daginiqligi ve hiperaktiv pozuqlugdur.Lazimindan artiq hereket ehtiyaci duyaraq hisslerini kontrola ala bilmezler.
♓Baliq bürcü beraberlik ehtiyaci hiss eder ve bir bütün olmaq isteyer.Çox hissiyatli ve hessas olmalari onlari edalet mövzusunda hessaslashdirar.Baliq bürcü problemlerinin öhdesinden gele bilmediyi vaxtlarda günlük ehtiyaclarini qarshilaya bilmeyecek hala gelerler.Ashiri üzüntü ve melanxolik durumlarin sebeb ola bileceyi major depressiv pozuqluq baliq bürcünün psixoloji narahatligidir.Bu hal yorgunluq,tembellik,heddinden artiq esebilik sheklinde üze çixar.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

Məqaləni paylaş

Rəyini bildir